ניקיון דירה לפני כניסה

החשיבות של השארת דירה מבריקה   

שכרתם או שרכשתם דירה, בשעה טובה מקום משלכם. אם שכרתם דירה בוודאי השוכרים הקודמים לא ניקו את הדירה היטב, ואם מדובר בדירה שהרגע הסתיימה בנייתה, בוודאי שיש צורך רב לנקות אותה.

מדובר בלכלוך רב מאוד, שהניקוי שלו אורך שעות רבות, ולפעמים יש צורך להשתמש לצורך הניקוי במכשור, שאין לכל אחד בבית, בעיקר אם מדובר בדירה שכורה.

>> אם עדיין אתם בשלב התכנון או בניית הבית החדש שלכם, כדאי לשקול השקעה משתלמת ביותר והיא התקנת שואב אבק מרכזי, אנו ממליצים בחום, זאת השקעה לטווח ארוך שרואים את פירותיה כבר מהרגע הראשון.

ישנה אפשרות גם למצוא מעבר לכלוך ולאבק הרב גם קורי עכבישים או כתמי עובש, וכן ניתן אף למצוא שכבות של כתמי שומן, בכל מקרה מדובר בלכלוך רב מאוד בכל מקרה השאלה היא האם לנקות את הדירה לבד או להזמין מנקה? ומה הן השאלות שתצרכו לשאול חברת ניקיון שמבצעת ניקיון דירה לפני כניסה?

נסורת בתוך הארונות, שברי קרמיקה, כתמי צבע וטיח על הרצפה, וכתמי רובה במרצפות. והמון אבק הם רק חלק מהלכלוך, שיקדם את פניהם בכניסה לדירה חדשה מקבלן, אך גם בדירה שכורה ניתן למצוא לכלוך רב כתמים עיקשים של שומן, אבק, ועובש. הזמנת חברת ניקיון מקצועית לביצוע ניקיון דירה לפני כניסה הכרחית במידה ובעיקר אם יש בדירה שטיחים מקיר לקיר, לפיכך החברה תוכל להסיר אותם. החברה משתמשת לניקוי הדירה בחומרים ייעודיים המנקים היטב את הכתמים המדוברים ללא כל מאמץ כלל, וכן משתמשת בציוד חדשני המנקה היטב את הדירה.

איך לבחור חברה שתשאיר את הדירה מבריקה?

קודם כל יש להקפיד לבחור מבין חברות הניקיון שבנמצא, חברה שהיא מתמחה בניקוי בתים חברה כזאת היא בעלת ניסיון לביצוע עבודות ניקיון דירה לפני כניסה עובדי הניקיון מתמחים בחומרים המותאמים לרצפה בבית. חברות ניקיון שאינן מתמחות בכך עלולות להרוס את הרצפות בשימוש בחומרים שאינו מתאים, כמו כן חשוב מאד לדרוש מבעל חברות הניקיון, שיבוא לדירה לתת הצעת מחיר. הצעת המחיר תהיה אמינה כאשר רואים את מצב הדירה, והניקיון דירה לפני כניסה שיש לבצע.

חשוב מאד לקבל הצעת מחיר מפורטת, שבה ייכלל המחיר כולל מע"מ, החומרים, והכלים שבהם תשתמש חברת הניקיון. שימוש במכונת פוליש מייקר את המחיר , כמה זמן לוקח להשאיר דירה מבריקה ? כמה עובדים ינקו את הדירה?

איך תתבצע עבודת הניקיון?

חברת ניקיון מקצועית ואמינה תשתמש  לצורך השארת הדירה מבריקה בחומרי הניקוי במינון נמוך מאד בניקוי חרסינה וברזים . לא תשמש בצינור מים בקרבת קירות ולא תנקה את הרצפה עם נייר זכוכית או תשתמש בפוליש ווקס לקרמיקה אטומה, לכן החשיבות של בחירת חברת ניקיון אמינה להשארת דירה מבריקה היא חשובה מאד, ומונעת עוגמת נפש ובסוף עולה ביוקר.

לכן יש להקפיד היטב על בחירת חברת ניקיון שתנקה היטב את הדירה שלכם ולא תשאיר לכלוכים בדירה.  

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *